Používáme systém Lunchdrive

Jak objednat

K objednávání potřebujete pouze dvě věci – přístup k internetu a vlastní e-mailovou adresu. Jejím prostřednictvím vás do systému zařadíme, vytvoříme dočasné přístupové heslo a odkaz na přihlašovací tabulku s podrobným návodem zašleme obratem na e-mail. Po úvodním přihlášení se vám zobrazí váš profil, který si dále můžete upravít dle individuálních požadavků. Najdete zde aktuální jídelní lístek, souhrny denních & týdenních & měsíčních objednávek, hodnocení jídel a konečné vyúčtování. Přihlášení ZDE

 

On-line uzavírka objednávek na aktuální den probíhá od 09:00 do 10:00 hodin, téhož dne. Po té lze objednávku vyřídit také, ale pouze telefonicky na mobilním čísle 733 383 328 nebo 603 231 190. Pozor však, při pozdější objednávce je množství připravených jídel omezené, a lze vyhovět pouze do jejich vyprodání. Výjimku tvoří jídla s označením "Minutka M1 & M2 & M3", které jsou k dispozici stále. Rozvoz obědů probíhá dle plánovaných tras, od 11:00 hodin do 13:00 hodin.

 

Platba obědů se provádí na základě údajů z vašich objednávek

 

  • bezhotovostně na základě vystavené faktury zaslané na váš e-mail (firmy, organizace, společnosti atd.)

  • hotově při převzetí obědů (jednotlivci, občasný zájem atd.)

  • stravenkami (akceptujeme běžně dostupné stravenky)

V případě zájmu o naše stravování nás kontaktuje prostřednictvím našeho e-mailu (jidelna@partystyl.com), osobně v kanceláři PartyStyl s.r.o. (532 190 431) nebo na mobilním telefonu 603 231 190 (733 383 328)

Není třeba se ihned registrovat, můžeme se individuálně domluvit i na tzv. „obědech na zkoušku“, kdy si oběd u nás předem vyberete a uhradíte přímo na místě v hotovosti.

Kuchyně
Kuchyně

Pizza
Pizza

Hlavní budova
Hlavní budova

Kuchyně
Kuchyně

1/12