Používáme systém Lunchdrive

Jak funguje systém Lunchdrive

K objednávání potřebujete pouze dvě věci – přístup k internetu a vlastní emailovou adresu. Jejím prostřednictvím se do systému zaregistruje a vytvoříte vlastní přístupové heslo. Od této chvíle si budete moci objednávat obědy on-line na internetových stránkách www.lunchdrive.cz

On-line uzavírka objednávek na aktuální den probíhá vždy v 8:00 hodin, téhož dne. Po té lze objednávku vyřídit také, ale pouze telefonicky na mobilním čísle 603 231 190 nebo 733 383 328. Pozor však - množství připravených jídel je omezené, a lze vyhovět pouze do jejich vyprodání. Výjimku tvoří pouze jídlo s označením "Minutka", které je k dispozici stále. Rozvoz obědů probíhá dle plánovaných tras, od 11:00 hodin do 13:00 hodin.

 

Platba obědů se provádí na základě údajů z Vašich objednávek:

 

  • bezhotovostně na základě vystavené faktury zaslané na Váš email (firmy, organizace, společnosti atd.)

  • hotově při převzetí obědů (jednotlivci, občasný zájem atd.)

  • stravenkami (akceptujeme pouze stravenky SODEXO)

V případě zájmu o naše stravování nás kontaktuje prostřednictvím tohoto formuláře, osobně v kanceláři PartyStyl s.r.o. (532 190 431) nebo na mobilním telefonu 603 231 190. 

Není třeba se ihned registrovat, můžeme se individuálně domluvit i na tzv. „obědech na zkoušku“, kdy si oběd u nás předem vyberete a uhradíte přímo na místě v hotovosti.  

© 2019 by Jídelna Nera. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now